CO JE TO PAINTBALL?

Asi každý alespoň tuší, o co v této hře jde. Paintball je adrenalinová hra, které se účastní více hráčů. Cílem je zasáhnout a vyřadit své protihráče pomocí paintballové pušky. Speciální puška vystřeluje místo klasických nábojů želatinové kuličky naplněné barvou. Jakmile jste zasáhnuti opouštíte hru. Paintball je hrou, ve které se ukáže, jak dobrý jste střelec, stratég a bojovník. V této hře je také prostor na vynalézavost, rychlost a přesnou mušku. Zjistěte, jak jste na tom!

JAK DLOUHO TRVÁ HRA?

Délka hry záleží na typu scénáře. Základní délka je 4 hodiny. Mezi jednotlivými scénářemi jsou přestávky na občerstvení. Krátká přestávka, která slouží k doplnění munice popř. doplnit pitný režim nebo cigárko. Na hřišti pro Vás máme Pepsi nebo vodu v plechu za 25,- Kč za kus. Samozřejmostí je týmová porada před začátkem každého scénáře.

JAK PROBÍHÁ HRA?

Maximální počet hráčů je 40, o víkendu se skupiny spojují a hráči v menším počtu se můžou po objednání připojit k otevřené skupině. Užijete si všech 5 hřišť a na závěr 2 - 3 tematické hry na celý areál. Na každém hřišti si zkusíte jak obranu, tak dobývání (vždy si vyměníte strany). Každá hra trvá od 3 - 15 minut podle náročnosti a šikovnosti hráčů. Každý hráč má na jednu hru dva životy.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Je velmi důležité, přijít na místo 30 minut před zamluvenou hodinou. Po Vašem příchodu k hostinci U Cihelků, podepíšete vstup na vlastní nebezpečí a bezpečnostní pokyny. Dále následuje převlečení, vyfasování masky, zbraně a přesun na hřiště.


Ceník Kontaktovat nás

SCÉNÁŘE HER

DOBÝVÁNÍ BUNKRU

Hra na prvním hřišti DOBÝVÁNÍ BUNKRU začíná tím, že nejdříve jeden tým dobývá bunkr a musí ukořistit vlajku a druhý tým brání bunkr i vlajku a po malé přestávce, která slouží k doplnění munice se strany vymění.

MILITARY HŘIŠTĚ

Hra v ZÁKOPECH - MILITARY HŘIŠTĚ je boj o jednu vlajku ve středové věži, potomvýměna stran a stejný scénář. Další hra je náročnější, protože se hraje na dvě vlajky a navzájem si je musí týmy ukořistit, potom se opět strany vymění.


VÁLEČNÉ MĚSTO S VRAKY AUT

Dalším scénářem je VÁLEČNÉ MĚSTO S VRAKY AUT a začínáme rozcvičkou na jednu středovou vlajku, výměna stran a hra o dvě vlajky. Toto hřiště je nejoblíbenější, a proto je na něm několik scénářů.

ČERNÝ JESTŘÁB SESTŘELEN

Je to tematická hra, která je chloubou našeho hřiště a hraje se v celém areálu. Pirátská skupina somálců sestřelila vrtulník BLACK HAWK - UH-60 Black Hawk, ve kterém jsou dva piloti a snaží se je zabít. Záchranný tým speciálních jednotek jde piloty vysvobodit. Piloti mohou střílet, ale nesmí sami opustit vrtulník. Pouze v doprovodu speciálních jednotek, které je musí dopravit na cílové místo.


PŘESUN V.I.P. OSOBY

V této hře se jedná o přesunu a ochraně osoby a následném odpálení muničního skladu.


HLEDÁNÍ ŠTĚCHOVICKÉHO POKLADU

Speciální tématická hra, tato hra se hraje na celý areál. Cílem této hry je najít, vybojovat poklad, přenést na cílové místo a rozšifrovat číselný zámek, ke kterému dostanete indicie. Do té doby, než je poklad otevřen, může Vám ho druhý tým sebrat. Rozluštěním kódu hra končí. Poklad je zajímavá cena v hodnotě několika set korun.

PODMÍNKY

Před každou hrou, Vám musíme dát k podepsání pravidla hřiště a bezpečnosti.


Přečtěte si je hned


OBLEČENÍ & VÝBAVA

Na naše hřiště můžete přijet v běžném civilu, ale co je důležité je pevná obuv vhodná k outdoorovým sportům. V nepřízni počasí doporučujeme mít boty na přezutí. Jinak si u nás můžete zapůjčit paintballový overal s vyztuženým límcem nebo jednorázovou kombinézu (používanou nejmodernějšími hřišti), která Vám po hře zůstává. Overal si navléknete na své oblečení. Po hře shodíte rukavice, kombinézu nebo overal a jste čistý a můžete nasednout do svého vozu.

Doporučujeme obléci se podle počasí a počítat s tím, že se na hřišti zapotíte. Největší chyba je oblékat se příliš a domnívat se, že zásah bude méně bolestivý. Doporučujeme spíše volné plandavé oblečení. Rozhodně doporučujeme při hře použít rukavice, které si můžete u nás rovněž zapůjčit. Rukavice jsou určené speciálně na paintball s plastovou hřbetní výztuhou.


PAINTBALL VYBAVENÍ

Zajímá Vás, zda je tento bezkontaktní adrenalinový sport vůbec bezpečný? Paintball není nic nebezpečného, přesto, ale počítejte s tím, že budete mít pár modřin. Vážnému zranění brání obličejová maska, ochranná vesta a rukavice a také kombinéza. Zasáhnutí je cítit, ale v zápalu boje Vás tato nepříjemnost rozhodně zajímat nebude. Naše hřiště je vybaveno novou výstrojí. Lahve na zbrani plníme stlačeným vzduchem, který doplňujeme během hry i na hřišti. Rukavice a overaly jsou vždy vyprané a čisté.


Značkovač Tippmann 98 Rental PS ACT Black

Nová, vylepšená verze zbraně Tippmann 98 Rental pro rok 2008 - došlo k zásadnímu předělání těla a vnitřností zbraně, díky kterému je rozebrání a údržba zbraně mnohem lehčí než u předchozí verze. Ve zbrani je integrována "Anti-Chop Technologie" - zbraň je opatřena speciálním závěrem hlavně, který z velké části dokáže zabránit trhnutí kuličky v závěru hlavně, když zásobník "nestihne" podat včas kuličku.


35 kusů

Ochranná maska X-Ray Premier Thermal Black

Maska X-ray, paintballová maska s termálním (dvojitým) sklem, které zabraňuje mlžení. Sklo masky má výhled široký 260°. Tělo masky je z tvrdého plastu a dobře chrání před případným zásahem. Zvýšená čelová část chrání hlavu proti zásahům vrchu hlavy z předu i bez použití kšiltu.


40 kusů


Ochranné rukavice

Rukavice Ochranné rukavice od firmy BUDHA jsou vyrobeny z příjemného materiálu, takže o nich ani nevíte. Horní část je pokryta masivním plastem, který spolehlivě ochrání před případným zásahem.


80 kusů

Buddha kvalitní overal s krčním límcem

Možnost overalu s krčním límcem či zapůjčení jednorázové kombinézy, které máme také 100 kusů.


100 kusů

PRO HRÁČE S VLASTNÍM PAINTBALLOVÝM VYBAVENÍM

Paintballová zbraň, a ochranná maska musí splňovat tyto podmínky:

1. Zbraň musí být vybavena spolehlivou pojistkou bránící účinně neúmyslnému výstřelu a bezpečnostním závěrem hlavně.

2. Počáteční rychlost kuličky nesmí být vyšší než 90m/s.

3. Medium určené pro práci paintballových zbraní musí být naplněno ve schválených tlakových obalech.

4. Z bezpečnostních důvodů je zakázáno plnění tlakových lahví ze svých zásobníků v prostoru hřiště.

5. Ochrana očí, uší a obličeje musí být zajištěna ochrannou maskou s bezpečnostním sklem, která je pro paintball přímo určená, jiná ochrana není z bezpečnostních důvodů na našem hřišti povolena (potřebné vybavení si můžete zapůjčit přímo na našem hřišti).

FOTKY Z AKCÍ

Chcete se pochlubit přátelům?
Po každé akci najdete na našich stránkách či Facebookové stránce fotky z vaší akce.

Fotogalerie